You are currently viewing Nowy samochód dla naszej jednostki

Nowy samochód dla naszej jednostki

  • Post author:
  • Post category:Aktualności

Kilka dni temu odebraliśmy nowy lekki samochód typu GLM marki Peugeot Boxer. Inwestycja została zrealizowana ze środków pochodzących z Funduszu Sołeckiego, dofinansowania ze strony Wspólnoty Gruntowej w Tarnogórze oraz dofinansowania ze strony Urzędu Gminy Izbica.

Nowy samochód na podziale bojowym zastąpił wysłużonego już Mercedesa i otrzymał te same numery operacyjne (437[L]12). Wkrótce planowane jest doposażenie samochodu w podstawowy sprzęt, aby mógł on spełniać swoją rolę w działaniach ratowniczo-gaśniczych.

Dziękujemy sponsorom za możliwość zrealizowania projektu zakupu nowego pojazdu. Mamy nadzieję, że będzie on dobrze służył ochronie przeciwpożarowej mieszkańców naszej gminy. Zachęcamy także do obejrzenia zdjęć samochodu.

 

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Asia

    Piękna sztuka <3

    1. MW

      Dziękujemy i pozdrawiamy 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.