You are currently viewing Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze w Izbicy

Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze w Izbicy

  • Post author:
  • Post category:Aktualności

W niedzielę, 16 czerwca o godz. 10:00, na rezerwowym stadionie GKS „RUCH IZBICA” odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze, w których wzięło udział łącznie 10 jednostek OSP i MDP z terenu gminy Izbica.

Podobnie jak w roku 2018, tak i tym razem zajęliśmy I miejsce, broniąc tym samym tytułu najlepszej jednostki w gminie. Nie tylko dorośli, bowiem nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza również osiągnęła bardzo dobre wyniki: I miejsce (chłopcy) oraz II miejsce (dziewczęta) w kategorii MDP.

Dziękujemy wszystkim jednostkom za sportową rywalizację. Gratulujemy zajęcia II i III miejsca kolegom z Izbicy oraz Wirkowic, a także zajęcia III miejsca przez MDP Tarzymiechy.

W ostatnią niedzielę miesiąca (30 czerwca) będziemy reprezentować gminę na Powiatowych Zawodach Sportowo -Pożarniczych, na stadionie MOSiR w Krasnymstawie. Zapraszamy już teraz – o szczegółach poinformujemy niebawem.

Zdjęcia: dh Karol Badach, dh Łukasz Mądrzak, dh Mateusz Wiatrzyk
Tekst: dh Mateusz Wiatrzyk