You are currently viewing Rozlicz PIT za 2020 rok online!
Created with GIMP

Rozlicz PIT za 2020 rok online!

  • Post author:
  • Post category:Bez kategorii

Szanowni Państwo,

informujemy o możliwości skorzystania łatwego rozliczenia za rok 2020 przy użyciu aplikacji przygotowanej specjalnie na potrzeby Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Program automatycznie wskaże OPP (ZOSP RP), przy czym będziemy wdzięczni za wskazanie jako cel szczegółowy danych naszej jednostki: OSP Tarnogóra, ul. Krak. Przed. 72A, 22-375 Tarnogóra.

Aplikacja jest dostępna na stronie:
https://program.pity365.pl/zosprp

Wszystkich Państwa, którzy będą rozliczać się innym sposobem, również gorąco prosimy o wsparcie. Wystarczy wskazać numer KRS 0000 116 212 i jako cel szczegółowy podać w/w dane naszej jednostki.

Z góry dziękujemy za Państwa pomoc!